آموزش بازی اپکس لجندز در موبایل

 

بازی اپکس لجندز به چه صورت است؟ آیا مایل به آموزش بازی اپکس لجندز هستید؟

اگر می خواهید آموزش بازی اپکس لجندز در موبایل را در اختیار داشته باشید و به اطلاعات خود در رابطه با این بازی بیفزایید، با ما تا انتهای این مطلب در فروشگاه گیفت کارتی همراه بمانید.

بازی های موبایلی که امروزه جایگاه بسیار وسیعی را در میان مردم و گیمر ها پیدا کرده اند، انواع بسیار گوناگونی دارند که هر کسی بر اساس سلیقه و میل خود میتواند،

بازی هایی که به انها علاقه داشته باشد را انتخاب کند و به واسطه گوشی موبایل از آنها در زمان های مد نظر خود استفاده نماید و به این شکل اوقات فراغت خود را سپری کند.

این بازی یکی از بازی های جنگی و هیجان انگیز موبایلی است که با سبک بازی های بتل رویال ساخته شده است و جایگاه خود را به سرعت در میان سایر بازی ها ارتقا داده است.

 

بازی اپکس لجندز در موبایل:

این بازی  توسط شرکت EA تولید شد و از انجایی که استقبال از این بازی بر روی پلتفرم های دیگر بسیار خوب بود،

این شرکت نسخه موبایلی آن را نیز تولید کرد و به بازار راه داد تا کسانی که از گوشی های موبایل اندروید و یا IOS استفاده می کنند نیز بتوانند از این بازی در مواقع موردنظر خود استفاده نمایند.

در بازی اپکس لجندز گیمر ها قادرند که تیر اندازی از نوع اول شخص را تجربه کنند و با کسب امتیاز  خرید سکه در بازی اپکس لجندز و افزایش رتبه خود به سطوح بالاتری در این بازی دسترسی پیدا کنند و همچون یک پلیر حرفه ای بازی اپکس لجندز را پیش ببرند.

 

آموزش بازی اپکس لجندز در موبایل:

تمامی کسانی که قصد داشته باشند به صورت حرفه ای از این بازی استفاده کنند، باید از جوانب مختلف اطلاعات خود را در رابطه با این بازی افزایش دهند و آموزش بازی اپکس لجندز در موبایل را در اختیار داشته باشند.

مهم ترین مسائلی که در این بازی باید مد نظر داشته باشید تا شرایط مناسبی را سپری کنید، از قبیل زیر خواهند بود:

 

در اختیار داشتن اموزش ابتدایی بازی:

لازمه وارد شدن به این بازی و شروع آن در اختیار داشتن آموزش ابتدایی بازی است. در این خصوص می توانید از کسانی که قبلا بازی اپکس لجندز را انجام داده اند راهنمایی دریافت کنید و یا از طریق گوگل  و جستجوی اینترنتی به شناخت کافی از این بازی برسید تا برای شروع بدانید که چگونه باید عمل کنید.

 

انتخاب شخصیت مناسب:

در بازی اپکس لجندز شخصیت های مختلفی وجود دارند که گیمر ها می توانند برای ورود به بازی شخصیت مد نظر خود را انتخاب کنند و وارد بازی شوند.  اما از آنجایی که هر شخصیتی ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد، باید شخصیت هایی را انتخاب کنید که از شرایط ایده آلی برای شروع بازی برخوردار باشند.

 

انتخاب شخصیت مناسب

 

انتخاب کردن یک مکان مناسب برای فرود:

چنانچه میخواهید که به خوبی آموزش بازی اپکس لجندز در موبایل را در اختیار داشته باشید باید توجه کنید که لازم است تا در این بازی در نقاط مناسب فرود آیید. نقاط مناسب برای فرود آمدن بخش هایی از نقشه هستند که غنیمت های بیشتری در آنها وجود داشته باشد و ریسک و خطری کمتری از نظر حمله دشمن به شما داشته باشد.

به این شکل میتوانید غنیمت ها را جمع آوری کرده و بدون اینکه آسیبی به شما وارد شود، به دشمن حمله کنید و به پیروزی برسید.

لازم به ذکر است که مناطق خطرناک در بازی اپکس با استفاده از رنگ بنفش مشخص شده اند که باید زمانی وارد آن بخش ها شوید که شرایط ایده آلی برای مبارزه با دشمن دارید.

 

تنظیم درست دکمه های کنترلر بازی :

دکمه هایی که با استفاده از انها می توانید عملیات بازی را اجرا کنید، بر روی گوشی شما قابل تنظیم هستند و برای اینکه شرایط بهتری در طول بازی داشته باشید، می توانید این دکمه ها را بر اساس راحتی خود تنظیم کنید و در طی بازی آرامش بیشتری داشته باشید.

 

راهنما و آموزش جامع بازی «Apex Legends»

آموزش بازی اپکس لجندز در موبایل و رعایت این مسائل به شما کمک می کند که به پیروزی در بازی اپکس لجندز نائل شوید و از این بازی به میزان بیشتری لذت ببرید.

 

 

 

پارسا حافظالکتب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.